Poleć serwis znajomemu
Spodobał ci się nasz serwis internetowy, poleć go znajomej osobie:

FAQ

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Jakie zdjęcie mogę dodać, czy miniaturka np.  z Facebooka będzie odpowiednia ?

Proszę wejść na stronę  http://fotozabawa.pl/pl/Jak-to-dziala.html , tam zamieściliśmy przykładowe zdjęcia i opisy związane z Fotozabawą. Bardzo ważne jest to aby zdjęcie nie było pomniejszane, powinien to być plik jaki otrzymujemy z aparatu. Miniaturka niestety nie nadaje się do wykorzystania ze względu na rozmiary.

Czy musze posiadać aparat dobrej klasy aby wgrywane przeze mnie zdjęcie było odpowiedniej jakości ?

Wystarczy zwykły, kompaktowy aparat cyfrowy o rozdzielczości np. 4 mln pikseli. Pamiętajmy aby twarz na zdjęciu zajmowała większą jego część a nie była tylko jego drobnym elementem.

Jaka będzie jakość pliku, który otrzymam ?

Wszystko zależy od jakości zdjęcia, które zostanie do nas przesłane. Jeśli prześlesz do nas małe zdjęcie to otrzymasz także niewielki plik, dopasowany do Twojego zdjęcia. Przesłanie do nas oryginalnego zdjęcia z aparatu ( bez pomniejszania ) daje gwarancję otrzymania dużego zdjęcia, które można wykorzystać np. do wydruków. Tak więc jakość finalnego fotomontażu zależy w głównej mierze od Ciebie i Twojego zdjęcia.

Jak szybko otrzymam zamówiony plik i do jakich celów mogę go wykorzystać ?

Plik zastanie wygenerowany automatycznie zaraz po potwierdzeniu dokonania płatności przez Premium SMS. Na adres email podany przy zdjęciu lub przy rejestracji zostanie wysłana wiadomość wraz z linkiem umożliwiającym pobranie zamówionego pliku. Otrzymany plik można wykorzystać w dowolny sposób: można wydrukować go na domowej drukarce, dostarczyć do fotolabu, zamówić we własnym  zakresie koszulki, kubki, kalendarz itd.  Nasze fotomontaże to fantastyczny pomysł na prezent, który zaskoczy obdarowaną osobę.

Czy na waszej stronie będzie można zamówić produkty z wykonanymi fotomontażami ?

Tak, pracujemy już nad wprowadzeniem do oferty materiałów reklamowych. Na początku pojawią się kubki, puzzle, koszulki, odbitki w ramkach i podkładki pod myszkę.  Oczywiście będziemy rozszerzać naszą ofertę i wprowadzać nowe, ciekawe produkty. Zamówione produkty będziemy starczać bezpośrednio do Państwa domu za pomocą firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.

Czy zdjęcia, które są wykorzystane na stronie Fotozabawy mają odpowiednie licencje aby drukować z nich odbitki i zamawiać gadżety dla własnego, prywatnego użytku?

Tak, zwracamy dużą uwagę na prawa autorskie i własność intelektualną. Każde ze zdjęć wykorzystanych na naszej stronie posiada odpowiednie licencje umożliwiające dokonywanie zakupu usług i produktów opisanych na stronie produktowej. Zdjęcia można wykorzystać tylko w celach niekomercyjnych i niereklamowych.

Co to znaczy, że wykonane fotomontaże nie mogą być wykorzystane komercyjnie i/lub reklamowo ?

Mamy na myśli to, że nie możesz np. sprzedawać otrzymanych plików ani wykorzystywać ich w reklamie. Jeżeli zależy Ci na takim wykorzystaniu zdjęć prosimy o kontakt, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.