Poleć serwis znajomemu
Spodobał ci się nasz serwis internetowy, poleć go znajomej osobie:

O nas

POZWÓL SOBIE NA CHWILĘ ZAPOMNIENIA – SPEŁNIJ MARZENIA SWOJE ORAZ BLISKICH!

Marzyłeś w dzieciństwie, żeby zostać pilotem myśliwca, walecznym rycerzem czy też kierowcą rajdowym? Chciałaś być księżniczką, sławną aktorką lub piosenkarką? Te marzenia wreszcie mogą się spełnić! Pozwól sobie na chwilę zapomnienia i przenieś się w zupełnie inną rzeczywistość.

Fotozabawa to nietypowy projekt współfinansowany z środków Unii Europejskiej, dzięki któremu możesz spełnić swoje najskrytsze marzenia. Wszystko co musisz zrobić, aby wziąć w nim udział to wybrać interesujący Ciebie fotomontaż, wstawić do niego dowolny portret i stworzyć tym samym niesamowity obraz, który pozwoli Ci na chwilę zapomnienia i będziesz znów mógł poczuć się jak dziecko. Nie ważne ile masz lat oraz to czy jesteś nauczycielem, biznesmenem, policjantem czy sprzedawcą. Liczy się tylko dobra zabawa!

ZASKOCZ WSZYSTKICH NIETYPOWYM POMYSŁEM NA PREZENT

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Zbliża się ważne wydarzenie – rocznica, urodziny, imienny itp. Fotozabawa to idealny prezent na urodziny dla ukochanej, dziecka, męża, taty czy mamy. Dzięki niej Twoi bliscy znów poczują radość z marzeń i rozpłyną się we wspaniałych wspomnieniach. To niezwykłe śmieszne zdjęcia, które zgłębiają tajniki ludzkiej duszy. Już teraz popuść wodzę fantazji i przenieś siebie oraz bliskich w rzeczywistość, która w niczym nie przypomina codzienności.

CO CIĘ CZEKA W SERWISIE FOTOZABAWA.PL

Serwis Fotozabawa.pl przygotował dla Ciebie mnóstwo gotowych aranżacji, dzięki którym będziesz mógł wcielić się w role o jakich marzysz. Nie poprzestajemy jednak na laurach. Każdego miesiąca nasz kreatywny zespół grafików będzie przygotowywał dla was nowe zaskakujące propozycje. Bądź na bieżąco – zarejestruj się w naszym portalu, dzięki temu będziemy mogli stale informować Cię o pojawiających się nowościach. Jesteś ciekawy jak to działa w praktyce? Już teraz wejdź na naszą stronę i wykonaj swój pierwszy fotomontaż! Zaskocz wszystkich nietypową aranżacją – pozwól sobie na chwilę radości i zapomnienia!

Masz własny pomysł na fotomontaż? Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Użytkowników. Wyślij nam ją, a jeśli nam się spodoba i zostanie wdrożona nagrodzimy Cię firmowymi gadżetami.